Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Międzynarodowe Targi Środków i Akcesorii Czyszczących CMS 2019 Berlin, 24-27.09.2019
(2019-09-27)

Międzynarodowe Targi oraz Kongres Technologii, Systemów Czyszczących oraz Zarządzania Budynkami  CMS 2019 Berlin, 24-27.09.2019

Berlin ExpoCenter City

Messedamm 22
14055 Berlin

cms_logo-en.gif

 
Targi CMS w Berlinie to międzynarodowe targi środków i akcesoriów czyszczących.
Około 360 wystawców z ponad 20 krajów obecnych na CMS Messe Berlin wystawi się ze swoich produktów w dziedzinie czyszczenia, urządzeń & akcesoriów czyszczących oraz maszyn czyszczących. Międzynarodowe targi CMS Berlin są głównym miejscem spotkań dla europejskiego rynku z branży czyszczenia.

Zakres imprezy:

Czyszczenie (Cleaning):
chemiczne środki czyszczące i pielęgnujące, maszyny i sprzęt do sprzątania i czyszczenia wnętrz, fasad i otoczenia budynków, technologie oczyszczania miasta, technologie prania, mycie pojazdów, czyszczenie przemysłowe, oprzyrządowanie do maszyn czyszczących, bezpieczeństwo i higiena pracy, odzież robocza i ochronna;

Zarządzanie i obsługa handlowa (Management): zarządzanie personelem, umowami, zaopatrzeniem, zagospodarowanie powierzchni, planowanie i kontrolowanie kosztów, ewidencja księgowa, rozliczanie personelu,  oprogramowanie księgowe i do obliczania zużycia maszyn;

Usługi dotyczące infrastruktury (Services): czyszczenie i konserwacja budynków, zaopatrywanie w środki higieniczne, usuwanie i wywóz śmieci, usługi zimowe, kształtowanie krajobrazu, administracja, ochrona budynków, catering; agencje, doradztwo, stowarzyszenia przemysłowe, prasa branżowa.


wydarzenia towarzyszące     :          
Kongres CMS
Forum CSM - wykłady i konferencje, m.in. na temat zdrowia i higieny, praktycznych rozwiązań finansowych, profesjonalnych szkoleń
Pokazy specjalne, m.in. czyszczenia na wysokościach.
Przyznanie nagrody PURUS dla najlepszych produktów.
 

Targi CMS Berlin i InnoTrans zapraszają na imprezę Mobility Cleaning Circle

Ekskluzywne spotkanie networkingowe poświęcone "Czyszczeniu w sektorze mobilności" 25 września 2019 r. w Berlinie

Firma Messe Berlin ogłasza ekskluzywną imprezę networkingową w najlepszej obsadzie podczas międzynarodowych targów czystości CMS Berlin 2019 (24-27 września): 25 września, po wielkim sukcesie pierwszej imprezy w roku 2017, odbędzie się ponownie impreza Mobility Cleaning Circle na terenie berlińskiego centrum wystawowego. Firma Messe Berlin wykorzystuje swoją wiedzę branżową jako organizatora międzynarodowych targów specjalistycznych InnoTrans i CMS Berlin, aby zaprosić krajowych i zagranicznych decydentów na imprezę poświęconą "Czyszczeniu w sektorze mobilności". Zaproszeni są przedstawiciele międzynarodowych przedsiębiorstw transportowych i nabywcy ich usług. Dopasowane do potrzeb wydarzenie B2B obejmuje między innymi zwiedzanie targów z przykładami praktycznymi, specjalistyczny program ramowy oraz bezpośrednią możliwość kontaktu z wiodącymi międzynarodowymi przedstawicielami branży sprzątającej. Celem jest promowanie dialogu między przedsiębiorstwami transportowymi, przemysłem kolejowymi i branżą sprzątającą. 

Markus Asch, Przewodniczący Niemieckiego Zrzeszenia ds. Systemów Czyszczących przy Stowarzyszeniu Niemieckich Techników i Mechaników (VDMA), na targach CMS Berlin 2017 podkreślił znaczenie imprezy Mobility Cleaning Circle: -To dobrze, gdy przemysł kolejowy i branża sprzątająca zbliżają się do siebie jeszcze bardziej i możemy pokazać, w jaki sposób, stosując nowe technologie i rozwiązania cyfrowe można sprawić, że procesy pracy w pociągach i autobusach można kształtować bardziej produktywnie.

W pierwszej imprezie uczestniczyli m.in. przedstawiciele branży kolejowej z Niemiec (DB AG, DB Services GmbH, Hamburger Hochbahn, Stuttgarter Straßenbahnen AG i inni), Włoch (Ferrovie dello Stato - Trenitalia Spa), Korei (SEOUL METRO / Urban Railway R & D Center), Nowej Zelandii (Transdev), Holandii (NedTrain), Węgier (MÀV) i Rosji (Spółka Akcyjna Federalne Przedsiębiorstwo Pasażerskie). Organizacja tego spotkania „zasługuje na bardzo wysoką ocenę“, powiedział Stanislav Zotin z Kolei Rosyjskich. Spotkanie to umożliwia jemu i jego współpracownikom poznanie firm, maszyn i środków czyszczących dostosowanych do potrzeb ich obszaru zawodowego. 

Czystość i higiena są ważnymi czynnikami konkurencyjnymi dla operatorów kolejowych i zarządców infrastruktury. Podróżni i pasażerowie oczekują oprócz punktualności i prawidłowej obsługi, także czystych pociągów, zadbanych dworców kolejowych i przystanków. Innowacyjne rozwiązania w zakresie czyszczenia, które zapewnia przemysł, przedstawione są w kompleksowym przeglądzie rynku na targach CMS 2019. Odpowiednie stoiska wystawców są specjalnie oznaczone. Poprzez oznaczenie Mobilty Cleaning Point na Virtual Market Place®, w przewodniku CMS, w planie hali, w aplikacji CMS Berlin App oraz na stoisku targowym, odwiedzający targi szybko odnajdą odpowiednie osoby kontaktowe ds. czyszczenia w branży mobilnej.

Więcej informacji na temat Mobility Cleaning Circle można znaleźć tutaj Tu.